Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.20


Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.


Skladem

42 
Uvedená cena je platná pouze pro internetovou objednávku




Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

 

  • je vhodný k úlevě od bolesti hlavy, migrény, bolesti zad, bolesti zubů a menstruačních bolestí
  • zmírňuje nepříjemné příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou bolest svalů nebo kloubů, bolest v krku a také snižuje horečku
  • k potlačení bolesti u revmatických onemocnění, jako jsou artróza (degenerativní onemocnění kloubů) a neuralgie (bolest v průběhu nervu)
  • Paracetamol ulevuje od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.
  • Kofein zesiluje působení paracetamolu proti bolesti, snižuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh při horečnatých onemocněních.
  • nedráždí žaludek
  • mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let
     

Dávkování a způsob užití

  • Vždy užívejte tento přípravek v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
  • Dospělí (včetně starších pacientů) a dospívající starší 15 let: 1-2 tablety až 4krát denně podle potřeby s intervalem mezi jednotlivými dávkami minimálně 4 hodiny.
  • Jedna tableta je vhodná pro pacienty s tělesnou hmotností 34 - 60 kg;
    dvě tablety pro pacienty s tělesnou hmotností nad 60 kg.
  • Maximální jednotlivá dávka je 1 g paracetamolu (dvě tablety), maximální denní dávka jsou 4 g paracetamolu (8 tablet).
  • Při dlouhodobé léčbě (více než 10 dní) nemá denní dávka překročit 2,5 g.
  • Pediatrická populace: 1 tableta podle potřeby až 3krát denně s intervalem mezi jednotlivými dávkami minimálně 6 hodin. Maximální jednotlivá dávka je jedna tableta. Maximální denní dávka jsou 3 tablety v průběhu 24 hodin.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Spolkněte tablety a zapijte je dostatečným množstvím vody. Neužívejte jiné léky obsahující paracetamol.
  • Bez konzultace s lékařem přípravek Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma neužívejte déle než 7 dní. Pokud se po 3 dnech necítíte lépe, nebo se cítíte hůře, informujte o tom svého lékaře.
     

Složení

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg. Pomocnými látkami jsou: předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 25, sodná sůl kroskarmelosy, mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát.

Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.20
PDK 4545423
ATC PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
SUKL 0252387
Výrobce MULLER PHARMA
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav Skladem


Doporučujeme




Články a poradenství

NOVINKA V SORTIMENTU - KOZÍ KOLOSTRUM

Kozí kolostrum nazývané jako biologi..munity, a to ani kravským kolostrem.

03 Dub

Zácpa – co ji způsobuje a jak ji účinně řešit?

Zácpa je problém, který trápí milion..naky a účinné způsoby, jak ji léčit.

24 Bře

Jak podpořit přirozený metabolismus tuků a cukrů v těle?

V dnešní době se bohužel více než po..dina cukru nebo nadváha až obezita.

01 Bře

SÍLA BETAGLUKANŮ

Betaglukany jsou známé svými imunomo..ispět k posílení imunitního systému.

13 Ún

Promo akce na lékárnách AVE

Březnové dermoporadenství

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a diagnostiku pleti.


Naše dermoporadkyně Natálie Vám poradí nejen s výběrem vhodné péče přímo pro Vás, ale pomocí speciálního přístroje Vám provede i diagnostiku pleti a navíc se s Vámi podělí o své beauty tipy.

 

Kdy a kam mohu přijít? 

úterý      11.3.  9:30-14:30   Ostrava 
čtvrtek   13.3.  9:30-14:30   Šumperk
čtvrtek   20. 3  9:30-14:30.  Bruntál
čtvrtek   27.3.  9:30-14:30   Olomouc

 

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

11. Led - 30. Bře