Nalgesin S 275mg tbl.flm.30x1 II


Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.


Skladem

136 
Uvedená cena je platná pouze pro internetovou objednávku




Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.

 

Užití

Nalgesin S se používá k léčbě mírné až středně silné bolesti, a to v následujících případech:

  • bolest hlavy, migréna,
  • bolest zubů,
  • bolest zad,
  • bolest po chirurgických výkonech,
  • bolest po úrazech, jako je např. podvrtnutí kloubů, natažení svalů,
  • bolest svalů, kloubů a horečka při nachlazení a chřipce,
  • bolest při menstruaci.
     

Pouze na doporučení lékaře se přípravek užívá k léčbě bolesti u zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů, jako je revmatoidní artritida, juvenilní idiopatická artritida, artróza, ankylozující spondylitida a akutní záchvaty dny, a u některých gynekologických bolestivých stavů.

 

Dávkování

  • Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

Dospělí a dospívající nad 12 let (s tělesnou hmotností vyšší než 50 kg):

  • Užívejte 1 tabletu po 8 až 12 hodinách (nejvýše 3 tablety denně), dokud trvají příznaky.
  • Na začátku léčby můžete užít 2 tablety najednou nebo v časovém odstupu 1 hodiny. Poté již pokračujte v užívání tak, jak je uvedeno výše.
  • Jestliže horečka neustoupí do 3 dnů a bolest se nezmírní do 5 dnů, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek Nalgesin S déle než 10 dní.
     

Starší pacienti

  • Je-li Vám více než 65 let, užívejte 1 tabletu po 12 hodinách, pokud lékař neurčil jinak.
     

Děti

  • Přípravek Nalgesin S není určen pro děti mladší 12 let.
  • Jestliže máte pocit, že účinek přípravku Nalgesin S je příliš silný nebo příliš slabý, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi.
     

Skladování

  • Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.
  • Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu za „EXP“. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce.
  • Uchovávejte při teplotě do 25 °C.
     

Složení

Léčivou látkou je sodná sůl naproxenu. Jedna potahovaná tableta obsahuje naproxenum natricum 275 mg. Dalšími složkami jsou povidon, mikrokrystalická celulosa, mastek, magnesium-stearát v jádru tablety a potahová soustava Opadry YS-1-4215 modrá (hypromelosa (E464), oxid titaničitý (E171), makrogol, hlinitý lak indigokarmínu (E 132)) v potahové vrstvě.

Nalgesin S 275mg tbl.flm.30x1 II
PDK 2883719
ATC NAPROXEN
SUKL 0201693
Výrobce KRKA
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav Skladem


Doporučujeme




Články a poradenství

NOVINKA V SORTIMENTU - KOZÍ KOLOSTRUM

Kozí kolostrum nazývané jako biologi..munity, a to ani kravským kolostrem.

03 Dub

Zácpa – co ji způsobuje a jak ji účinně řešit?

Zácpa je problém, který trápí milion..naky a účinné způsoby, jak ji léčit.

24 Bře

Jak podpořit přirozený metabolismus tuků a cukrů v těle?

V dnešní době se bohužel více než po..dina cukru nebo nadváha až obezita.

01 Bře

SÍLA BETAGLUKANŮ

Betaglukany jsou známé svými imunomo..ispět k posílení imunitního systému.

13 Ún

Promo akce na lékárnách AVE

Březnové dermoporadenství

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a diagnostiku pleti.


Naše dermoporadkyně Natálie Vám poradí nejen s výběrem vhodné péče přímo pro Vás, ale pomocí speciálního přístroje Vám provede i diagnostiku pleti a navíc se s Vámi podělí o své beauty tipy.

 

Kdy a kam mohu přijít? 

úterý      11.3.  9:30-14:30   Ostrava 
čtvrtek   13.3.  9:30-14:30   Šumperk
čtvrtek   20. 3  9:30-14:30.  Bruntál
čtvrtek   27.3.  9:30-14:30   Olomouc

 

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

11. Led - 30. Bře














Poslední návštívené